Yüzük fiyatları


Yüzük söylenince akla binlerce çeşit modelde zarif ve görkemli aksesuarlar geliyor. Altın, gümüş veya gerçeğine çok benzeyen imitasyon yüzükler, bilhassa hanımlar tarafından çok fazla rağbet görüyor. Elmas, pırlanta veya yakut ile dizayn edilmiş olan bir birinden görkemli ve zarif yüzüklerin etiketleri biraz daha yüksek oluyor. Yüzük hediyelik eşya için de çok tercih edilen aksesuarlardandır. Özel günlerde erkekler eşlerine, sevgililerine, annelerine ya da yakın arkadaşlarına daha çok parlak taşlı, şık ve zarif stillerde yüzükler tercih ediliyor.

Erkeklerden ziyade hanımların daha çok alaka gösterdiği yüzükler, daha çok kadınlara yönelik olarak dizayn ediliyor. Zira hanımlar aksesuara başta da yüzüğe çok alaka duyuyor. Evlilik yüzüğü ile takılabilecek çok zarif yüzükler bulunmaktadır. Genelde evli hanımlar evlilik yüzüklerinin önüne ya da arkasına bir tek taş yüzük takmayı seçiyorlar ki bu iki kombin çok da başarılı oluyor. Maddi gücü yerinde olan hanımlar evlilik yüzükleri ile takım yapmak için seçtikleri tek taş yüzüklerini gerçek pırlantadan tercih edebiliyor.

Pırlanta yüzük almaya olanağı olmayan hanımlarsa, pırlanta kadar olmasa da yine de ışıl ışıl parlayan kaliteli yüzükleri seçebiliyorlar ki onların da iyi bir fiyatı var. Sade stillerde olan altın veya gümüş modeller de bir çok kişi tarafından büyük rabet görüyor. Son senelerde başparmağa ve işaret parmağa takılması için dizayn edilmiş olan şık yüzükler de çok beğeniliyor ve genç kızlar ve hanımlar tarafından birçok rekabet görüyor. Yüzük yanlnızca ele takılır diye biliyorduk ama birkaç sene öncesinde baktık ki yüzük ayak parmağına da takılıyor ve çok da güzel duruyor. Ayak parmaklarına takılmak için tasarlanan yüzükler de çok hoş ve çekici.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir